بیوگرافی هنرمندان، اخبار داغ، عکس های بازیگران، مدل لباس، آموزش مسائل زناشویی

آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)

 سوگند
 ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
 45 views
 بدون دیدگاه

 • آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)

  آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا «عکس»

   رابطه جنسی در فضا از فضانوردان آمریکای شروع شد.به گزارش به نقل از اسپوتنیک، سکس در فضا از فضانوردان آمریکایی شروع شد. هرچند بیشتر موارد از این نوع خیالبافی است. اما بد نیست به جالبترین انها بپردازیم.

   

  توجه زیاد به موضوع سکس در فضا یکبار در هر پنج سال بروز می‌کند. جامعه پیشرفته جهانی به‌ دنبال بهانه اي برای بازگشتن به این موضوع میپردازد کی با کی در فضا سکس بازی کرد؟ جامعه جهانی خاطرجمعی دارد که حتماً این اتفاق افتاده است.

   

  درسال ۲۰۰۰ پی یر کولر فضانورد فرانسوی کتاب خود در توصیف حالت هایي که به گفته وی فضانوردان آمریکایی در قالب یک آزمایش محرمانه رابطه جنسی با یک دیگر داشتند را منتشر کرد.

  آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)

  درسال ۲۰۰۵ ریچارد مالین از کتاب جدید خود سوار بر موشک حکایات حیرت آور فضانورد شاتل» تعریف کرد که در آن عشقبازی فضانوردان در فضا توصیف شده است.درسال ۲۰۱۰ با چهار خانم به طور همزمان در ایستگاه بین المللی فضایی قرار داشتند.

   

  سه فضانورد با شاتل آمریکایی دیسکاوری به آنجا رسانده شدند و چهارمین فضانورد از قبل در ایستگاه بین المللی فضایی قرار داشت. در نتیجه چهار خانم زیبای فضانورد دوهفته پهلو به پهلوی ۹ مرد روزها را گذراندند. همین موضوع باعث تولد فکرهای جورواجور زیادی روی زمین شد.

  آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)

  به عقیده تعداد زیادی از دانشمندان، انسان در طی چند دهه آینده قادر به زندگی بر سطح سیاره مریخ می‌گردد. در حال حاضر دغدغه بسیاری دراین خلاصه می‌شود آیا انها می‌توانند در سفینه فضایی بر سیاره سرخ رابطه جنسی داشته باشند!به گزارش به نقل از کارشناسان ناسا، فضانوردان در رابطه جنسی در فضا با مشکلاتی رو به رو خواهند شد.

   


  حتماً بخوانید : آیا رابطه جنسی زیاد برای ما مضر است؟


   

  به گفته این دانشمندان، با قرار گرفتن در حالت بی وزنی، قانون بازگشت در حالت گرانش صفر عمل خواهد نمود. در عمل، دو فرد به هنگام فعالیت جنسی با یک دیگر تماس پیدا نمیکنند و جدا از یک دیگر پرواز میکنند، زیرا بدن آن ها حرکات رفت و برگشت را در جهات مختلف انجام می‌دهد.

  آزمایش عجیب رابطه جنسی مردان و زنان آمریکایی در فضا (عکس)

  به نقل از دانشمندان ناسا نکتۀ قابل تامل این است که انزال در شرایط بی وزنی با سرعت ۱۸کیلومتر در ساعت رخ خواهد داد.علاوه بر این، احتمالِ بارداری از نوع سالم در فضا تقریباً غیر ممکن است. زیرا تابش هاي کیهانی برای اسپرم بسیار مضر است. بدین ترتیب اگر بارداری در سفینۀ فضایی انجام گردد به احتمال زیاد جنین خواهد مرد.

   

برچسب ها

ارسال دیدگاه